Ruszyła sprzedaż choinek w Nadleśnictwie Nowy Targ i Krościenko

 

W tym roku, nieco skromniej niż w poprzednie lata, na święta „Bożego Narodzenia” Nadleśnictwo Nowy Targ przygotowuje ok. 150 choinek do sprzedaży przy biurze Nadleśnictwa (Nowy Targ ul. Kowaniec 70) od 15 grudnia. Sprzedaż będą prowadziły również poszczególne leśnictwa w terenie.

Część choinek Nadleśnictwo przeznaczy dla przedszkoli, kościołów oraz organizacji pozarządowych. Oczekujemy również zgłoszeń od instytucji realizujących akcję świąteczną „Choinka Nadziei”, którym przekażemy świeże naturalne choinki.

Choinki świerkowe i jodłowe będą pozyskiwane w lasach Nadleśnictwa Nowy Targ z naturalnych i sztucznych odnowień  wymagających pielęgnacyjnych cięć rozluźniających i odsłaniających, mających na celu poprawę warunków rozwoju pozostałych drzewek. Są produktem w pełni ekologicznym, a ich utylizacja nie będzie sprawiać żadnego problemu.

Zapach naturalnej choinki wprowadzi w świąteczny nastrój cały dom rodzinny.


Od 15 do 23 grudnia będzie prowadzona sprzedaż choinek świerkowych na placu przy biurze Nadleśnictwa Krościenko ( ul. Trzech Koron 4). Sprzedaż będzie się odbywać od poniedziałku do piątku w godz. 08-15. 24 grudnia ( Wigilia) Nadleśnictwo będzie nieczynne.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną podczas zakupu prosimy o zachowanie zasad sanitarnych (dystans, zasłanianie ust i nosa, płatność elektroniczna).

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu 182662925

 

kroscienko.krakow.lasy.gov.pl/, nowytarg.krakow.lasy.gov.pl


19 stycznia 2022
18 stycznia 2022
26 grudnia 2021