Złote Wiosła rozdane

Organizatorem Regat był Wójt Gminy Krościenko nad Dunajcem, Klub Sportowy Sokolica i NOZK i KS Start Nowy Sącz. W imprezie wziął udział również Jan Komorek Radny Rady Powiatu Nowotarskiego

W sobotę 24.września na torze kajakowym „Pod Wyrem” odbyły się 55. Międzynarodowe Regaty Kajakowe w Slalomie o Puchar  Ziemi Sądeckiej oraz Regaty Slalomowe Młodzików o Złote Wiosło Finał Pucharu Polski i Ogólnopolskiej Ligii Młodzików.Impreza odbyła się z udziałem i pod honorowym patronatem Anny Paluch Posłanki na Sejm RP, Jana Dyda Wójta Gminy i przy honorowym udziale Jarosława Stawiarskiego Wiceministra Sportu i Turystyki.

Udział Jarosława Stawiarskiego Wiceministra Sportu i Turystyki w Regatach  był okazją do  rozmów na temat budowy przystani kajakowej w Krościenku n.D Wiceminister Jarosław Stawiarski wspólnie z Posłanką Anną Paluch i Wójtem Janem Dydą obejrzał teren byłej przystani kajakowej i rozmawiał o przyszłości kajakarstwa w Krościenku n.D. Uroczyste rozdanie nagród uświetniła swoją muzyką kapela Jaśka Kubika.  Organizatorzy dziękują strażakom z OSP Krościenko n.D, EXTREME SPORTS ADVENTURE SKY za pomoc w organizacji, Monice Włodarz z SP ZOZ w Krościenku n.D,  za zabezpieczenie medycznej i” Kindze Pienińskiej” za przekazanie wody na sportowe zmagania.

Wyniki:

źródło i zdjęcia: kroscieko-nad-dunajcem.pl


14 marca 2023
13 marca 2023
13 marca 2023