Wyniki wyborów do Rady Sołeckiej w Tylmanowej
Nowy skład rady
Wybory odbyły się w dniu 29 listopada 2015 r. w Wiejskim Ośrodku Kultury w Tylmanowej w godz. 7.30 – 18.30
1. Liczba wyborców uprawnionych do głosowania – 2311
2. Liczba wyborców, którym wydano karty do głosowania – 858
3. Liczba kart wyjętych z urny – 857
4. Liczba głosów ważnych – 849
5. Liczba głosów nieważnych – 8
Wybrani kandydaci otrzymali następującą liczbę głosów ważnych:
ZBOZIEŃ JANUSZ – 30 głosów, okręg nr 1 (Maziarzówka, Łęg Dolny, Króle)
KOŁODZIEJCZYK JANUSZ – 35 głosów, okręg nr 2 (Mastalerze, Paluchy Czeczugi)
LIGAS STANISŁAWA – 23 głosów, okręg nr 3 (Klępy, Zaziąbły)
HEBDA TADEUSZ – 24 głosów, okręg nr 4 (Kozuby, Grzebaki, Marciakówka, Kaletówka, Łupienie, Brzezie, Kolebisko, Obidza)
ADAMCZYK MAREK – 72 głosów, okręg nr 5 (Wybrańce, Górzany, Patorówka, Kliniec, Łapiakówka)
HEBDA STANISŁAW – 37 głosów, okręg nr 6 (Zabliszcze, Brzegi, Łęg Górny, Polanka)
ZIEMIANEK STANISŁAW – 47 głosów, okręg nr 7 (Królowo, Kłodne)
CHROBAK KRZYSZTOF – 21 głosów, okręg nr 8 (Obłaz Górny, Kąt, Buciorówka, Lachówka, Płaśnie)
JANCZURA ANDRZEJ – 53 głosów, okręg nr 9 (Kotelnica, Księżaki, Bliszcze, Stachówka, Ligasy, Gąszcze)
MICHAŁCZAK JAN – 29 głosów, okręg nr 10 (Ziemianki, Miazgi, Padół, Potok)
GABRYŚ JAN PAWEŁ – 30 głosów, okręg nr 11 ( Mostki, Chlebki, Michałki, Brodki, Glinik)
PISZCZEK WOJCIECH – 83 głosów, okręg nr 12 (Kozielce, Zagonie, Gabrysie, Górki)
MIKOŁAJCZYK ANDRZEJ – 22 głosów, okręg nr 13 (Obłaz, Makowica, Połanki, Hardopadły, Cyrhla)
TUREK JANUSZ – 30 głosów, okręg nr 14 (Piszczki, Talafusy, Zabaście)
PODGÓRSKI JÓZEF – 46 głosów, okręg nr 15 (Rzeka, Łukowie)
Niewybrani kandydaci otrzymali następującą liczbę głosów ważnych:
w okręgu nr 3 (Klępy, Zaziąbły): WĄCHAŁA KAZIMIERZ – 20
w okręgu nr 4 (Kozuby, Grzebaki, Marciakówka, Kaletówka, Łupienie, Brzezie, Kolebisko, Obidza):
-ADAMCZYK WOJCIECH – 15
– CHLEBEK DOROTA – 5
w okręgu nr 6 (Zabliszcze, Brzegi, Łęg Górny, Polanka): ADAMCZYK ANTONI – 22
w okręgu nr 7 (Królowo, Kłodne): MIKOŁAJCZYK MACIEJ – 40
w okręgu nr 10 (Ziemianki, Miazgi, Padół, Potok):
– OWSIANKA BARBARA – 9
– PISZCZEK TOMASZ – 26
w okręgu nr 11 ( Mostki, Chlebki, Michałki, Brodki, Glinik): UDZIELA JÓZEF – 21
w okręgu nr 13 (Obłaz, Makowica, Połanki, Hardopadły, Cyrhla): MIKOŁAJCZYK MARIAN – 16
w okręgu nr 14 (Piszczki, Talafusy, Zabaście): KOZIELEC JAN – 17
w okręgu nr 15 (Rzeka, Łukowie): NIEWIADOMA ZOFIA – 29
W okręgach, w których startował tylko jeden kandydat, na karcie do głosowania, była możliwość zaznaczenia kratki TAK lub NIE. Głosy na NIE nie zostały powyżej uwzględnione, stąd rozbieżność w łącznej sumie oddanych głosów.
Należy do kategorii: Artykuły, News, Samorząd, wybory, Wydarzenia
Ten post został napisany przez: redaktor