Co robi Ochotnica i Tylmanowa w Warszawie?

Ochotnica i Tylmanowa w dniach od 19 czerwca do 13 lipca br. są promowane w ramach wystawy POLSKA NAJ – „NAJCIEKAWSZE MIEJSCA, Wydarzenia w POLSCE 2020”. Jest to jedyna tego rodzaju plenerowa wystawa prezentowana w Warszawie, będąca swoistego rodzaju barwnym przewodnikiem turystyczno – kulturalnym po Polsce. Podczas wystawy, warszawiacy oraz turyści przebywający zawsze licznie w stolicy, mają możliwość w tak atrakcyjnej i przystępnej formie zapoznać się z ciekawymi miejscami, lokalnymi tradycjami, perełkami turystycznymi i kulturowymi zlokalizowanymi w Polsce.

Obecny sezon turystyczny – 2020 – jest inny od poprzednich ze względu na fakt, że Polacy, w związku z pandemią koronawirusa, deklarują w dużej mierze pozostanie w Polsce i podróże po kraju. Dlatego właśnie teraz, w tym czasie kiedy turystyka krajowa będzie miała największe znaczenie podczas wakacji i wyjazdów weekendowych, w formie fotogramu  chcieliśmy zaprezentować atrakcje turystyczne Gminy Ochotnica DolnaWystawa zlokalizowany jest w samym centrum Warszawy – na Krakowskim Przedmieściu, które odwiedzają rzesze turystów. Jest to forma podpowiedzi gdzie pojechać, gdzie spędzić wolny czas.

Zasięg wystawy to ponad 500.000 osób. Dodatkowo wystawa promowana będzie przez min 2 lata na stronach Facebook dotyczących wystawy oraz na stronie www.polskanaj.pl

Zapraszamy zatem do Ochotnicy i Tylmanowej – w Gorce i Beskid Sądecki!

www.ochotnica.pl, polskanaj.pl


19 listopada 2022
8 listopada 2022
1 listopada 2022