Puchar Wójta Gminy Ochotnica Dolna w narciarstwie alpejskim

W dniu 14.02.2019 r. w ośrodku narciarskim Arena Narciarska Jaworki rozegrane zostały zawody w narciarstwie alpejski o Puchar Wójta Gminy Ochotnica Dolna.
W zawodach zgłoszonych było ponad 100 zawodników z terenu Gminy Ochotnica Dolna. Rywalizacja sportowa toczyła się w 8 grupach wiekowych i była bardzo zacięta oraz przebiegała na bardzo wysokim poziomie. Zaraz po zakończeniu rywalizacji sportowej młodzież, w oczekiwaniu na ogłoszenie wyników, mogła skorzystać z przygotowanego dla nich ciepłego posiłku.

Podczas dekoracji zwycięzcy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez: Wójta Gminy Ochotnica Dolna, Wiejskie Ośrodki Kultury: w Tylmanowej, Ochotnicy Dolnej i Ochotnicy Górnej, Arenę Narciarską Jaworki – Homole Sp. J. oraz rodziców, którym należą się wielkie podziękowania za ufundowanie tak atrakcyjnych pucharów, medali i nagród. Nagrody zwycięzcom wręczali Pani Maria Łojas – Jurkowska Sekretarz Gminy Ochotnica Dolna i Radna Powiatu Nowotarskiego, która zastępowała Wójta Pana Tadeusza Królczyka, który z powodu wyjazdu do Zarządu Dróg Wojewódzkich w Krakowie w sprawie rozbudowy drogi wojewódzkiej 969 w Tylmanowej nie mógł w tym czasie uczestniczyć w rozdaniu nagród, Pan Lucjan Malinowski – właściciel Areny Narciarskiej Jaworki – Homole Sp. J. oraz organizator zawodów Pan Łukasz Hurkała.

Wśród wszystkich zawodników została przeprowadzona loteria, w której młodzież mogła wylosować karnety do wykorzystania w stacji narciarskiej Arena Narciarska Jaworki oraz atrakcyjne nagrody.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku zainteresowanie młodzieży będzie jeszcze większe, a kolejna rywalizacja na stoku przysporzy dużo radości i satysfakcji młodzieży.

Wyniki zawodów o Puchar Wójta Gminy Ochotnica Dolna

Dziewczynki klasy I-III

I miejsce Zuzanna Wąchała  ZSP. Tylmanowa

II miejsce Gabriela Groń SP Ochotnica Górna

III  miejsce Maria Hebda ZSP. Tylmanowa

Chłopcy klasy I-III

I miejsce Jakub Rusnarczyk SP. Ochotnica Górna

II miejsce Adam Szlaga SP. Ochotnica Górna

III miejsce Maksymilian Michałczak ZSP. Tylmanowa

Dziewczynki IV-V

I miejsce  Nina Hebda ZSP. Tylmanowa

II miejsce Marzena Gaździak ZSP. Tylmanowa

III miejsce Aniela Cebula SP Tylanowa – Zawodzie

Chłopcy IV-V

I miejsce Piotr Hebda  ZSP. Tylmanowa

II miejsce Paweł DłubaczSP Ochotnica Górna

III miejsce Filip Dobrzyński SP. Ochotnica Górna

Dziewczynki klasy VI-VII

I miejsce Iwona Majerczyk SP. Tylmanowa- Zawodzie

II miejsce Weronika Michałczak  ZSP. Tylmanowa

III miejsce Jolanta Ludwin SP. Ochotnica Górna

Chłopcy klasy VI-VII

I miejsce Szczepan Hebda SP. Tylmanowa – Zawodzie

II miejsce Michał Gołdyn SP Ochotnica Dolna – Centrum

III miejsce Marcel Adamczyk ZSP. Tylmanowa

Dziewczyny klasy VIII i III gimnazjum

I miejsce Karolina Ligas ZSP. Tylmanowa

II miejsce Marta Mikołajczyk ZSP. Tylmanowa

III miejsce Kinga Jandura SP. Ochotnica Górna

Chłopcy klasy VIII i III gimnazjum

I miejsce Dominik Hebda ZSP. Tylmanowa

II miejsce Maksymilian Hebda ZSP. Tylmanowa

III miejsce Andrzej Sikora  SP. Ochotnica Dolna-Skrodne

 

Tekst: Łukasz Hurkała


19 marca 2019
15 marca 2019
4 marca 2019