„Pieśń o ziemi” – klip Dziecięcego teatru Muzycznego Hejo

Można już oglądać kolejny klip w wykonaniu Dziecięcego Teatru Muzycznego Hejo! Pierwszy, „Bossa wiosna”, nagrany na gorczańskich halach, był zapowiedzią i powitaniem wiosny. Drugi klip – „Pieśń o ziemi”, autorstwa Michała Buska – animatora Dziecięcego Teatru Muzycznego Hejo, stał się hymnem Tygodnia Ekologii, który był obchodzony w Gminie Ochotnica Dolna w dniach 23 – 28 kwietnia. Utwór został specjalnie napisany na tę okoliczność. Po raz pierwszy odśpiewano go podczas Eko Pikniku 28 kwietnia, stanowiącego podsumowanie Tygodnia Ekologii.

Sceny do teledysku kręcono m. in. w PUK Empol w Tylmanowej. W teledysku wzięli udział uczniowie – artyści z Ochotnicy Górnej wespół z uczniami z Tylmanowej. Nieoceniony w realizacji nagrania okazał się udział dyrekcji ze Szkoły Podstawowej im. mjra Henryka Sucharskiego w Tylmanowej.

„Pieśń o ziemi” ma wymiar uniwersalny – choć w głównej mierze jest skierowana do mieszkańców Gminy Ochotnica Dolna to jednak jej odbiorcami są wszyscy mieszkańcy Ziemi, którzy łączą swoje siły w dbaniu o środowisko naturalne, o naszą planetę – Matkę Ziemię. To również wezwanie skierowane do każdego, aby powstrzymać postępującą degradację Ziemi zanim będzie za późno


27 maja 2020
23 maja 2020
22 maja 2020