Ochotnica Górna na kanale Planete+?

Od wtorku (05.09) do 26.09 można głosować m.in na Ochotnicę Górną w konkursie "Polska z góry" kanału Planet+.

Zwycięskie miejsce zostanie sfilmowane z lotniczej perspektywy i wyemitowanie w specjalnym odcinku programu „Polska z góry”. Głosy oddawanie na każdą miejscowość przeliczane są proporcjonalnie do liczby jej mieszkańców, dlatego nie tylko duże miasta mają szansę zwyciężyć. Po emisji na kanale Planete+ odcinek przedstawiający zwycięską miejscowość można będzie obejrzeć na stronie programu.Każdy może oddać jeden głos dziennie na jedną miejscowość. Głosować można za pomocą Facebooka.

Głosy można oddawać można oddawać też na inne miejscowości z naszego regionu.

„Polska z góry” zadebiutował w poniedziałek 21 sierpnia o 18:30. „Polska z góry” to nowość w ramówce Planete+. W programie można oglądać ujęcia różnych zakątków Polski z lotu ptaka – zarówno dużych miast, gór, jak i mniej znanych okolic. Łącznie, w pierwszym sezonie znajdzie się 12 odcinków. Emisja w każdy poniedziałek o 18:30. Reżyserem „Polski z góry” jest Rymwid Błaszczak. Produkcją zajmuje się firma Forward Group.

„Bohaterem” pierwszego odcinka była Warszawa. W każdym odcinku pokazany jest  region z góry, ze wskazaniem szczególnych miejsc, zabytków czy mniej znanych turystycznie okolic. Każdy odcinek to osobna, wciągająca historia.  Do nakręcenia większości zdjęć użyto drona, a ujęcia uzupełniane są głosem lektora, który opowiada nieznane historie pokazywanych miejsc.

Zwiastun programu można obejrzeć pod linkiem:

http://www.planeteplus.pl/wideo/zmediastore/planete_hd/2017/POLSKA_Z_GORY.mp4

źródło:http://www.wirtualnemedia.pl twoje-miasto.planeteplus.pl zdjęcie:http://www.ochotnicagorna.pl


14 stycznia 2018
Hasło tegorocznego kolędowania wyrażone w języku sango brzmiało „E gonda Nzapa e mu singila!”, co znaczy: „Tobie Boże dzięki, chwała!"
12 stycznia 2018
11 stycznia 2018
Pierwsze miejsce w rankingu ogólnopolskim zdobył sądecki "elektryk"