Nie tylko o wędkowaniu – zapisy do szkółki wędkarskiej w Ochotnicy

Stowarzyszenie Przyjaciele Doliny Dunajca razem z Urzędem Gminy Ochotnica Dolna i Zarządem Okręgu PZW Nowy Sącz organizują nabór do Szkółki Przyrodniczo – Wędkarskiej. Do udziału w kursie zaprasza młodzież w wieku 12-18 lat z (ilość miejsc ograniczona).

 

Na zajęciach będzie można poznać sekrety rzek i jezior oraz ich wpływ na okolicę. Dowiedzieć się  co kryją pod powierzchnią, jak funkcjonują te ekosystemy i dlaczego musimy je chronić.
Uczestnicy nauczą się jak dobrać i zmontować muchowy sprzęt. W trakcie praktycznych zajęć nad wodą zdobędą wiedzę jak  się nim posługiwać. Zapoznają się z  różnymi technikami wędkarskiej sztuki. Nauczymy zasad wędkowania i pomożemy w zdobyciu karty wędkarskiej.

 

Zajęcia będą się odbywać w Wiejskich Ośrodkach Kultury w Gminnie Ochotnica Dolna i na wodach Okręgu Nowy Sącz – Polskiego Związku Wędkarskiego.
Organizatorzy zapewniają odpowiedni sprzęt. Uczestnictwo w kursie jest bezpłatne.
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt na e-mail: przyjacieledolinydunajca@gmail.com lub przez naszą stronę FB: http://www.facebook.com/przyjacieledolinydunajca messenger.

rawpixel


18 września 2019
18 września 2019
17 września 2019