Nabory na zajęcia w WOK-ach w Ochotnicy Dolnej i Górnej

Każdy znajdzie coś dla siebie

WOK w Ochotnicy Dolnej ogłasza nabory do:

Ogniska Muzycznego
(Pierwsze spotkanie rodziców i dzieci, na którym można się jeszcze dopisać w dniu 11.09. – piątek o godzinie 18.00 w WOK – u. Uczniowie z poprzedniego roku też muszą być na spotkaniu organizacyjnym)

Orkiestry Dętej
Przygotowaniem muzycznym do gry w orkiestrze dętej jest ognisko muzyczne. Spotkanie organizacyjne w dniu 11.09. o godz. 18.00 w WOK -u.

Kółka Plastycznego
Bardzo chcemy utworzyć grupę dziecięcą , młodzieżową i grupę osób starszych. Czekamy na chętnych. Warsztaty są bardzo ciekawe, na których można się nauczyć wielu technik malarstwa i zdobienia m. in.: batik, decoupage, filcowanie, origami, kwiaty i dekoracje z bibuły, ozdoby i dekoracje świąteczne, malowanie na szkle, płótnie, drewnie, lepienie z gliny, masy solnej …itp.)

Grupy Muzyczno – Teatralnej
(Zapraszamy młodzież i dorosłych. W najbliższym czasie będziemy przygotowywać: montarz Słowno – muzyczny oraz Koncert pieśni patriotycznych z okazji święta Odzyskania Niepodległości, „Gość Oczekiwany” oraz Jasełka Bożonarodzeniowe)

Drużyna STARSCHEER Ochotnica Dolna
(ogłasza nabór chłopaków i dziewczyn od 4 lat. Spotkanie organizacyjne rodziców i dzieci 03 września o godz.18.00 w WOK – u)

Zespołu regionalnego
(Nauka tańca i muzyki góralskiej na skrzypcach i basach góralskich)
Aerobiku

Kursu tańca towarzyskiego
(Kurs rozpocznie się wtedy, kiedy będzie chętnych przynajmniej 10 par)

Wiejski Ośrodek Kultury w Ochotnicy Górnej ogłasza zapisy dzieci w wieku od 5 do 12 lat na naukę tońca, śpiywu i muzyki góralskiej.

Zapisy odbywają się w WOK-u do końca października w każdą środę i piątek w godzinach od 16 do 22.

Bliższe informacje pod numerem telefonu: 18 26 242 57 lub kom.607 756 081.

Źródło – tekst. zdjęcie: www.wok.ochotnica.pl, wokgorna.ochotnica.pl


24 września 2023
23 września 2023
23 września 2023