Motomikołaje z Nowego Sącza odwiedzą Krościenko n/D i Ochotnicę . Wspomogą potrzebujących.

Chcesz pomóc? Przyłącz się do akcji i spraw radość najmłodszym!!!

Motomikołaje, Mikołaje na Motocyklach to coroczna akcja zainicjowana  przez MOTOSACZ.pl – motocyklistów z Nowego Sącza i okolic, mająca na celu wspomóc najbardziej potrzebujących.

Raz w roku ściągamy skóry i kombinezony, przywdziewamy szaty mikołajów, elfów, skrzatów i wyjeżdżamy na motocyklach w teren, aby obdarować tych najgrzeczniejszych  🙂 świątecznymi podarunkami.

Akcja polega na zbieraniu darów, zabawek, pomocy szkolnych, słodyczy itp. i dostarczeniu paczek na motocyklach właśnie do tych, którzy na Mikołaja nie mogą liczyć. Co roku odwiedzamy najbiedniejsze dzieciaki, szpitale, hospicja, rodziny zastępcze, domy dziecka, domy pomocy społecznej itp., aby choć na chwilę wywołać uśmiech na twarzach dzieciaków, osób chorych i tych, o których bardzo często zapominamy.

Dzięki sponsorom mamy taką możliwość. Rozdajemy kilkaset paczek rocznie, a przygotowywania do akcji trwają cały rok. Wszystkim, którzy włączają się do naszej akcji dziękujemy z całego serca w imieniu swoim i obdarowanych.

To już kolejna edycja naszej akcji MOTOMIKOŁAJE, którą na początku robiliśmy bardzo lokalnie z własnych środków i darów przyjaciół. Wraz z rozwojem grupy MOTOSACZ i grupy przyjaznych nam ludzi, akcja się rozrasta.

W roku 2014 akcja trwała 2 dni. W trakcie tych dwóch dni rozdaliśmy kilkaset paczek najbardziej potrzebującym dzieciakom.

W roku 2015 dzięki sponsorom i przyjaciołom, którzy dostrzegli nasz potencjał, akcja trwała ponad tydzień a do rozwiezienia mieliśmy już ponad 1600 paczek!.

Jeśli chcesz dołączyć do akcji prosimy o kontakt pod nr tel. 512391962. Zbieramy zabawki, artykuły szkolne, książki i książeczki, słodycze, wszystko to co sprawi uśmiech na buźkach najmłodszych. Można również skontaktować się z redakcją „Wiadomości znad Dunajca” za pośrednictwem Facebooka lub poczty mailowej redakcja@znaddunajca.pl

Zapraszamy do udziału.

Szczegółowe informacje na stronie http://motomikolaje.motosacz.pl/

slajd1-1

Źródło: http://motomikolaje.motosacz.pl/


20 października 2020
15 października 2020
14 października 2020