Konsultacje społeczne dot. rozwiązania problemu transportu publicznego w Gminie Ochotnica Dolna

W związku z problemami komunikacyjnymi i słabą siecią połączeń w naszej Gminie, Wójt Tadeusz Królczyk zaprasza mieszkańców do wzięcia udziału w konsultacjach dotyczących poprawy jakości transportu publicznego. Swoją opinię można będzie wyrazić w specjalnie opracowanej ankiecie lub mailowo.

Celem konsultacji jest dobre rozpoznanie potrzeb i wybranie najbardziej optymalnego rozwiązania, które rozwiąże problemy mieszkańców związane z dojazdem do pracy lub szkoły do sąsiednich miejscowości, pobliskich miast oraz na terenie Gminy.

Ankieta bada preferencje mieszkańców związane z podróżowaniem transportem zbiorczym m. in. częstotliwość korzystania z niego, kierunek jazdy, czas podróżowania i in. Zawiera 8 pytań zamkniętych – jej wypełnienie zajmuje nie więcej niż 5 min.

Osobne ankiety są dedykowane poszczególnym sołectwom. Linki do ankiet znajdują się poniżej:

Dodatkowe propozycje i pomysły dotyczące poprawy jakości transportu publicznego prosimy zgłaszać na maila TRANSPORT@OCHOTNICA.PL

Konsultacje potrwają do 15 lutego. Jednak już teraz zachęcamy do wypełniania ankiet, ponieważ każdy głos jest ważny i decydujący, a przede wszystkim konieczny do wprowadzenia zmian na lepsze.

Wyniki ankiet zaprezentujemy po zakończeniu konsultacji.

ANKIETA PRZEZNACZONA DLA MIESZKAŃCÓW SOŁECTWA TYLMANOWA

ANKIETA PRZEZNACZONA DLA MIESZKAŃCÓW SOŁECTWA OCHOTNICA DOLNA

ANKIETA PRZEZNACZONA DLA MIESZKAŃCÓW SOŁECTWA OCHOTNICA DOLNA – MŁYNNE

ANKIETA PRZEZNACZONA DLA MIESZKAŃCÓW SOŁECTWA OCHOTNICA GÓRNA

19 lipca 2019
16 lipca 2019
13 lipca 2019