Jeśli Oni potrafią spełniać marzenia, to TY też!!

Wszystko zaczęło się parę miesięcy temu od pewnej łazienki, a dokładnie od jej remontu i przystosowania dla osoby niepełnosprawnej. Strażacy z OSP Maniowy postanowili zebrać pieniądze i spełnić marzenie Zuzanny Plewy o nowej łazience (bez zbiórki pewnie też by się za to zabrali;)). Zuza 13 letnia dziewczynka, która od urodzenia choruje na Epidermolysis Bullosa. Czyli pęcherzowe oddzielanie się naskórka, to uwarunkowana genetycznie grupa chorób skóry, a konkretnie chorób pęcherzowych naskórka. W wyniku tego defektu skóra osób chorych jest delikatna jak skrzydła motyla, przez co dochodzi – samoistnie lub pod wpływem nawet niewielkiego urazu – do tworzenia się licznych zmian skórnych.

Pomimo wieloletniego cierpienia, spowodowanego poważną chorobą, Zuzia nie traci ducha działania, zaangażowania i chcąc odwdzięczyć się strażakom z OSP Maniowy i spełnić ich marzenie postanowiła zorganizować zrzutkę na nowy samochód dla ratownictwa wodnego. Na nowy samochód potrzeba 260 tys. zł. wystarczy wejść na stronę https://zrzutka.pl/6v5xte, i wpłacić. Pomoc jest banalnie prosta, trzeba kliknąć „wpłać” wybrać/wpisać kwotę, formę płatności uzupełnić dane i tyle. (zajmie to tylko parę min.) Wpłaty można dokonać anonimowo bądź nie.

Łazienka już jest a samochód JESZCZE nie, więc działajmy, bo czas jest tylko do 29 stycznia. Zuzia uwielbia się śmiać, zróbmy wszystko, żeby uśmiech pojawił się w nowym samochodzie 😉 Pokażcie, że chorobę i cierpienie można przekuć w realną wdzięczność dla strażaków i nie tylko.

Pewnie nie raz byłeś nad Zalewem Czorszytńskim, jeśli będziesz potrzebować pomocy strażacy z OSP Maniowy na pewno będą pierwsi, nie będą wahaliby się poświęcić swojego czasu, zaryzykować życia, aby pomóc Tobie, więc Ty nie wahaj się, zaryzykuj, poświęć im chwilę czasu i parę złotych.

Jeśli iskra wyszła do małej dziewczynki to jej nie ugaśmy i podajmy dalej. https://zrzutka.pl/6v5xte

www.poradnikzdrowie.pl, facebook.com/OSP.Maniowy/, facebook.com/zuza.plewa.9


18 października 2019
18 października 2019
17 października 2019