Igrzyska Młodzieży Szkolnej Ośrodka Sportowego „Pieniny” w halowej piłce nożnej

17 października na hali sportowej w Krościenku nad Dunajcem odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej Ośrodka Sportowego „Pieniny” w halowej piłce nożnej chłopców.

Zmagania odbywały się w systemie gry „każdy z każdym”, w których udział wzięło 5 drużyn. Pierwsze  miejsce zajęła drużyna z Gimnazjum Tylmanowa, którą reprezentowali: Sebastian Adamczyk, Piotr Chrobak, Dominik Hebda, Krystian Hebda, Rafał Ligas, Sebastian Ligas, Paweł Majerczyk, Kamil Malik, Kacper Urbaniak, Rafał Ziajkiewicz.

Na miejscu drugim uplasował się zespół z Gimnazjum Maniowy, natomiast miejsce trzecie zajęło Gimnazjum Łapsze Niżne. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Sebastian Adamczyk z Gimnazjum w Tylmanowej.

Prawo reprezentowania Ośrodka Sportowego „Pieniny„ na zawodach szczebla powiatowego uzyskały drużyny z Tylmanowej i Maniów. Zawody z ramienia Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu przeprowadził koordynator sportu – Józef Dyda.

 

Wcześniej mistrzostwo wywalczyły dziewczęta Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu.
1 miejsce wywalczyły dziewczyny z Gimnazjum w Tylmanowej.
Najlepszą zawodniczką turnieju została Natalia Ligas z Gimnazjum w Tylmanowej.
Prawo reprezentowania Ośrodka Szczawnica na zawodach szczebla powiatowego uzyskały drużyny Gimnazjum Tylmanowa i Gimnazjum Krościenko n/Dunajcem.


4 lipca 2020
3 lipca 2020
29 czerwca 2020