Jak głosowaliśmy w do rad powiatu? [Powiat nowosądecki, nowotarski, limanowski, tatrzański]
Powiat nowotarski
KW Prawo i Sprawiedliwość 12 – mandatów
KWW Prawica Powiatu Nowotarskiego 7 – mandatów
KWW Młodość Kompetencja Zmiana 5 – mandatów
KWW Razem Podhale Spisz Orawa 4 – mandatów
KWW Podhalańska Wspólnota 1 – mandatów
Okręg wyborczy nr 1 Miasto Nowy Targ (5 mandatów)
Tylka Grażyna Katarzyna – KW Prawo i Sprawiedliwość
Kuranda Krzysztof Mirosław – KW Prawo i Sprawiedliwość
Glonek Michał – KWW Młodość Kompetencja Zmiana
Skrzypiec Karol Marcin – KWW Podhalańska Wspólnota
Furca Robert Władysław – KWW Prawica Powiatu Nowotarskiego
Okręg wyborczy nr 2 Gmina Czorsztyn, Gmina Krościenko nad Dunajcem, Gmina Łapsze Niżne, Gmina Ochotnica Dolna, Miasto i Gmina Szczawnica (6 mandatów)
Hamerski Tomasz Bronisław – KW Prawo i Sprawiedliwość
Kubasiak Katarzyna Elżbieta – KW Prawo i Sprawiedliwość
Jandura Rafał Tadeusz – KWW Prawica Powiatu Nowotarskiego
Rataj Irena Maria – KWW Prawica Powiatu Nowotarskiego
Waksmundzki Bogusław – KWW Razem Podhale Spisz Orawa
Jurkowski Krzysztof – KWW Przyszłość Powiatu Nowotarskiego
Okręg wyborczy nr 3 Gmina Nowy Targ, Gmina Szaflary (5 mandatów)
Król Jacek Józef – KW Prawo i Sprawiedliwość
Waksmundzki Stanisław Zbigniew – KW Prawo i Sprawiedliwość
Waksmundzki Paweł – KWW Młodość Kompetencja Zmiana
Guziak Józefa – KWW Prawica Powiatu Nowotarskiego
Jachymiak Jacek Maciej – KWW Przyszłość Powiatu Nowotarskiego
Okręg wyborczy nr 4 Miasto i Gmina Czarny Dunajec (3 mandatów)
Domagała Maria – KW Prawo i Sprawiedliwość
Jarończyk Krystian – KWW Prawica Powiatu Nowotarskiego
Radacz Tadeusz – KWW Razem Podhale Spisz Orawa
Okręg wyborczy nr 5 Gmina Jabłonka, Gmina Lipnica Wielka (4 mandatów)
Kwiecień Andrzej Bolesław – KW Prawo i Sprawiedliwość
Spytkowski Zbigniew – KW Prawo i Sprawiedliwość
Kuczkowicz Grzegorz Stanisław – KWW Prawica Powiatu Nowotarskiego
Solawa Marzena – KWW Razem Podhale Spisz Orawa
Okręg wyborczy nr 6 Gmina Raba Wyżna, Gmina Spytkowice (3 mandatów)
Gracz Adam – KW Prawo i Sprawiedliwość
Faber Krzysztof Józef – KWW Prawica Powiatu Nowotarskiego
Budny Piotr – KWW Przyszłość Powiatu Nowotarskiego
Okręg wyborczy nr 7 Gmina Rabka‑Zdrój (3 mandatów)
Kiersztyn Stanisław Edmund – KW Prawo i Sprawiedliwość
Możdżeń – Starowicz Renata Teresa – KW Prawo i Sprawiedliwość
Wójciak Piotr – KWW Przyszłość Powiatu Nowotarskiego
Powiat nowosądecki
KW Prawo i Sprawiedliwość 17 – mandatów
KWW Silna Sądecczyzna 9 – mandatów
KWW Sądecka Wspólnota Samorządowa 2 – mandatów
KW Koalicja Obywatelska 1 – mandat
Okręg wyborczy nr 1 Gmina Łącko, Gmina Podegrodzie (4 mandatów)
Zaremba Tadeusz Andrzej – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Skut Tomasz Józef – KWW „SILNA SĄDECCZYZNA”
Potoniec Roman Szczepan – KWW „SILNA SĄDECCZYZNA”
Kwit Jacek Adam – KWW SĄDECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
Okręg wyborczy nr 2 Gmina Chełmiec (4 mandatów)
Szarota Maria Barbara – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Łabuda Paweł – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Kwiatkowski Marek Staniław – KWW „SILNA SĄDECCZYZNA”
Stawiarska Wanda Karolina – KWW „SILNA SĄDECCZYZNA”
Okręg wyborczy nr 3 Gmina Gródek nad Dunajcem, Gmina Korzenna, Gmina Łososina Dolna (5 mandatów)
Pławiak Marek Kazimierz – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Kantor Franciszek – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Kościelniak Aneta – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Opiło Zygmunt Jan – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nika Zofia – KWW „SILNA SĄDECCZYZNA”
Okręg wyborczy nr 4 Miasto Grybów, Gmina Grybów (4 mandatów)
Koszyk Antoni – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Gruca Jan Andrzej – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Radzik Anna – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Ślusarczyk Wojciech – KWW „SILNA SĄDECCZYZNA”
Okręg wyborczy nr 5 Gmina Kamionka Wielka, Gmina Łabowa, Gmina Nawojowa (3 mandatów)
Nowak Michał – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Cabak Janusz Wiesław – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Świgut Józef – KWW „SILNA SĄDECCZYZNA”
Okręg wyborczy nr 6 Gmina Krynica‑Zdrój, Miasto i Gmina Uzdrowiskowa Muszyna, Miasto i Gmina Piwniczna Zdrój, Gmina Rytro (6 mandatów)
Gajowski Przemysław Wojciech – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Sułkowski Stanisław Jan – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Kotarba Piotr Marcin- KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Kołucki Bogdan Paweł – KW KOALICJA OBYWATELSKA
Dobosz Marian Stanisław – KWW „SILNA SĄDECCZYZNA”
Bodziony Emil – KWW SĄDECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
Okręg wyborczy nr 7 Gmina Stary Sącz (3 mandaty)
Kożuch Zdzisław Jan – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Dyrek Piotr – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Lis Andrzej Marek – KWW „SILNA SĄDECCZYZNA”
Powiat limanowski
PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 14 mandatów
KWW WSPÓLNY POWIAT 5 mandatów
KWW DZIAŁAJMY WSPÓLNIE DLA POWIATU 4 mandaty
KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI 2 mandaty
Okręg wyborczy nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark (5 mandatów)
Jawosrki Józef Andrzej – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Krzyściak Beata Maria – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Król Leszek Krzysztof – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Więcej Jan – KWW WSPÓLNY POWIAT
Puchała Jan – KWW DZIAŁAJMY WSPÓLNIE DLA POWIATU
Okręg wyborczy nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa (7 mandatów)
Uryga Mieczysław Antoni – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Włodarczyk Wojciech Stanisław – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Bukowiec Kazimierz Władysław – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Zelek Izabela Krystyna – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Woźniak Rafał Stanisław – KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI
Matras Marcin Łukasz – KWW WSPÓLNY POWIAT
Górszczyk Adam – KWW DZIAŁAJMY WSPÓLNIE DLA POWIATU
Okręg wyborczy nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź (3 mandatów)
Wójcik Grzegorz – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Cichańska Jadwiga – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Dziedzina Marcin Łukasz – KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI
Okręg wyborczy nr 4 Gmina Mszana Dolna (3 mandatów)
Filipiak Ewa – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Figura Szczepan Andrzej – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Kania Helena – KWW WSPÓLNY POWIAT
Okręg wyborczy nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik (4 mandatów)
Kawalec Czesław Stanisław – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Przybytek Krzysztof Józef – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Gocal Grażyna Krystyna – KWW WSPÓLNY POWIAT
Gocal Halina Grażyna – KWW DZIAŁAJMY WSPÓLNIE DLA POWIATU
Okręg wyborczy nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica (3 mandaty)
Pietrzak Józef – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Zięba Agata – KWW WSPÓLNY POWIAT
Koza Janusz Wojciech – KWW DZIAŁAJMY WSPÓLNIE DLA POWIATU
Powiat tatrzański
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 9 mandatów
KWW JEDNOŚĆ TATRZAŃSKA 6 mandatów
KWW DLA PODHALA 4 mandatów
Okręg wyborczy nr 1 Miasto Zakopane (7 mandatów)
Bąk Piotr – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Dorula Łukasz – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Filar Władysław – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Lendar Wiesław – KWW JEDNOŚĆ TATRZAŃSKA
Mickowski Paweł Krzysztof – KWW JEDNOŚĆ TATRZAŃSKA
Wojtowicz Elżbieta Agata – KWW DLA PODHALA
Bystrzycki Warzyniec Leonard – KWW DLA PODHALA
Okręg wyborczy nr 2 Gmina Bukowina Tatrzańska (4 mandaty)
Kuruc Maria – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Tomala Stanisław Józef – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Wrona Bronisława Franciszka – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Łukaszczyk Stanisław Andrzej – KWW JEDNOŚĆ TATRZAŃSKA
Okręg wyborczy nr 2 Gmina Biały Dunajec, Gmina Kościelisko, Gmina Poronin (8 mandatów)
Dzierżęga Tomasz Marcin – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nędza – Kubiniec Marta – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Chowaniec Robert – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Skupień Andrzej – KWW JEDNOŚĆ TATRZAŃSKA
Stępień Bogusław Mariola – KWW JEDNOŚĆ TATRZAŃSKA
Pawlikowska Janusz – KWW JEDNOŚĆ TATRZAŃSKA
Para Paweł – KWW DLA PODHALA
Krzeptowski Maciej Tadeusz – KWW DLA PODHALA
Należy do kategorii: Artykuły, News, wybory, Wydarzenia
Ten post został napisany przez: redaktor